ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Deltaş Özel Güvenlik, güvenlik sektörü içerisinde yasal düzenlemeden önceki dönemi de kapsayan tecrübesi ile 2004 yılı Haziran ayında 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu şartlarınca uygun olarak yenilenerek hem özel güvenlik eğitim kurumu hem de özel güvenlik şirketi faaliyet izin belgelerini almış, İzmir Valiliği tarafından verilen “Alarm Merkezi Kurma ve İzleme İzin Belgesi” almaya hak kazanmıştır.

Misyonumuz

İzmir ve çevre iller öncelikli olmak üzere tüm Türkiye’de özel güvenlik faaliyetlerini sürdüren firmamız, hem eğitimli personellerimiz hem de deneyimli idari kadromuz ile güvenlik ihtiyaçlarınıza en doğru ve kesin çözümleri sunmaktadır.

Vizyonumuz

Deltaş Özel Güvenlik; sektöründe 16 yıllık deneyimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve en kaliteli hizmeti sağlamak prensibi ile hareket etmektedir. Güçlü ve oturmuş organizasyon yapımız sayesinde özel güvenlik hizmetlerini kusursuzlaştıran firmamız, ihtiyacınız olan hemen her yerde silahlı ve silahsız özel güvenlik hizmeti sunarak, güvende ve huzurlu kalmanızı sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.

İletişime Geç

https://www.youtube.com/watch?v=WqIbjkUAb_I&feature=emb_logo