Online Özel Güvenlik Dersleri

Online Ozel Guvenlik Dersleri 2

Online Özel Güvenlik Dersleri

Online özel güvenlik eğitimi dersleri web sitemiz üzerinden yayında. Bu konuda siz özel güvenlik kursiyerlerine yönelik olarak özel bir eğitim modülü açtık. https://www.izmirguvenlikkursu.com/ adresi üzerinden ilgili tüm özel güvenlik kursu eğitimlerimize ulaşabilirsiniz.

Online özel güvenlik kursu derslerine başlamak için sisteme girip ilgili dersinizi seçip konu anlatımlı ders videolarını izleyebilirsiniz. Ayrıca karşınıza çıkan diğer bir sekmede soru bankamızda yer alan sorularımızı çözebilir ve özel güvenlik sınavına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Ayrıca gerçek özel güvenlik sınav deneyimini tecrübe edebilmeniz için de sizler için güncel  özel güvenlik sınavı sorularından oluşan bir deneme sınavı modülü hazırladık. Buradan kendinizi özel güvenlik sertifikası sınavına hazırlık aşamasında test edebilir ve hangi özel güvenlik sınav sorularını doğru cevaplayıp, hangilerini cevaplayamadığınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Özel güvenlik sertifika sınavına hazırlık için en doğru yöntem özel güvenlik sınavında çıkmış soruları çözmekten geçer. Özel güvenlik sınavı soruları için ne kadar çok özel güvenlik sınav pratiği yaparsanız o kadar daha iyi sonuç elde edersiniz.

Ayrıca özel güvenlik sınavlarına ders dinleyerek hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz için video anlatımlı gerçek özel güvenlik kursu sınıfı ortamında çekilmiş videolar hazırladık. Özel güvenlik temel sınavına hazırlanırken çok süre geçtiyse ve ders tekrarı yapmak istiyorsanız özel güvenlik kursu eğitim videolarımızı izleyerek tekrarlarınızı en sağlıklı biçimde yapabilirsiniz.

Sokağa çıkma yasaklarında en iyi yardımcınız;

Covid – 19 pandemi süresince karşımıza sık sık sokağa çıkma kısıtlamaları ve tam kapanma nedeniyle özel güvenlik sınavları ertelemesi ve özel güvenlik eğitim kurumu derslerinin ertelenmesi, iptal edilmesi durumu çıkmaktadır. Bu yüzden özel güvenlik kursu teorik eğitimleri ve silahlı özel güvenlik eğitimleri ile özel güvenlik sınavları arasında oldukça uzun bir zaman dilimi geçebilmektedir.

Bu yüzden sizler için hazırladığımız online özel güvenlik dersleri modülü ile , zorunlu sokağa çıkma yasağı yüzünden oluşabilecek özel güvenlik derslerini unutma riskine karşı özel güvenlik kursu eğitiminizi tazeleyebilirsiniz. Sokağa çıkma yasakları ve tam kapanma dolayısı ile sizler için ücretsiz olarak ve kursiyerimiz olma şartı aranmaksızın online özel güvenlik dersleri ve özel güvenlik deneme sınavı modülümüzden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bütün eğitim videolarımıza Deltaş Özel Güvenlik youtube kanalımız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Kanalımıza abone olmak için buraya tıklayınız.

Eğitim Başvuru Formu

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir